«Чин молитвеннаго утешения сродников живот свой самовольне скончавшаго», підготовлений Синодальною богослужбовою комісією, затверджено Священним Синодом Руської Православної Церкви. Цей чин призначено не для молитовного поминання самогубців, яке безумовно заборонене церковними канонами, а для того, щоб втішити їхніх рідних та близьких, що є членами Святої Православної Церкви. |
Побачив світ 15-й номер журналу «Труди Київської Духовної Академії», підготовлений до друку Видавничим відділом УПЦ на замовлення Видавничої групи Київської духовної академії. До цього випуску академічного видання увійшли зокрема найбільш цікаві з матеріалів, що були представлені на конференціях та наукових форумах протягом 2011 р.:
— Науково-практичній конференції «Духовна та світська освіта: історія взаємин — сучасність — перспективи», що проходила в Київських духовних школах 17–18 жовтня 2011 р.;
— Міжнародній конференції «Спадщина Сергія Булгакова в сучасному соціо-гуманітарному дискурсі» (12–14 травня 2011 р.);
— Міжнародній конференції «Православ’я — цивілізаційний стрижень слов’янського світу» (16 червня 2011 р.);
— Міжнародній науковій конференції «Феномен ісіхазму: богословський, філософський та історичний аспекти», що пройшла 28–29 жовтня 2011 р. в рамках IV Міжнародного форуму «Простір гуманітарної комунікації».
|
Детальніше...
|
Побачив світ новий навчальний посібник з церковного співу для вихованців духовних шкіл. Видання було підготовано до друку Видавничим відділом УПЦ. Упорядник підручника — викладач церковного співу КДАиС доцент Л. П. Дуніна.
В посібнику представлено ноти вибраних церковних піснеспівів річного богослужбового кола (недільні ірмоси восьми гласів, ірмоси та величання дванадесятим святам, загальні величання та величання вибраним святим). Обіходний розспів піснеспівів найзручніший для вивчення церковного співу а також для богослужбового вжитку в парафіяльних храмах, навіть при обмеженому складі хору.
Короткі пояснення перед святковими ірмосами сприяють кращому розумінню історії та змісту піснеспівів.
Призначено для вихованців духовних навчальних закладів, але буде корисним також регентам і півчим парафіяльних храмів та всім, хто цікавиться церковним співом.
Детальніше про книгу (посилання відкриється в новому вікні) |
Преосвященні Владики, всечесні отці, дорогі браття та сестри!
Видавничий відділ Української Православної Церкви звертається до вас із проханням допомогти зібрати електронний архів журналу «Православний вісник» та «Православного Церковного Календаря», що друкувалися українською мовою за часів Радянського Союзу до 1992 року включно. Зазначені видання необхідні Синодальному Видавничому відділу для мовної та літературної роботи. Бажано надсилати електронні копії (скановані), або ж паперові копії чи оригінали видань простою бандероллю. Якщо ви бажаєте узгодити інші варіанти пересилки (наприклад, кур’єрськими службами), можна зробити це, написавши листа на електронну пошту. За бажанням власника оригінали видань буде повернено після сканування.
Надіслані вами матеріали після подальшої обробки будуть подаватися на офіційному сайті для подальшого вільного користування.
01015 Київ вул. Лаврська, 15, корп. 39 Видавничий відділ УПЦ
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
|
|
|
<< Початок < Попередня 1 2 3 Наступна > Кінець >> |
Сторінка 3 з 3
|