Нові книги

Новые книгиКаталог рекомендованої літератури поповнился двома виданнями.

Покровська Голосіївськая пустинь перевидала Біблію російською мовою (т.зв. Синодальний переклад).

Видавництво «Послушник» підготувало до друку та видало молитвослов із правилом до Святого Причастя. Одним із головних достоїнств видання є об’єднані канони, що читаються перед Причастям.


Архів журналу «Православний вісник» за 1971 р.

Pravoslavny Visnyk 

№ 1     |     № 7

№ 2     |     № 8

№ 3     |     № 9

№ 4     |     № 10

№ 5     |     № 11

№ 6     |     № 12


Новий богослужбовий чин

Чин молитвенного утешения сродников живот свой самовольне скончавшаго«Чин молитвеннаго утешения сродников живот свой самовольне скончавшаго», підготовлений Синодальною богослужбовою комісією, затверджено Священним Синодом Руської Православної Церкви. Цей чин призначено не для молитовного поминання самогубців, яке безумовно заборонене церковними канонами, а для того, щоб втішити їхніх рідних та близьких, що є членами Святої Православної Церкви.


Труди Київської Духовної Академії

Труды КДА. 2011. №15Побачив світ 15-й номер журналу «Труди Київської Духовної Академії», підготовлений до друку Видавничим відділом УПЦ на замовлення Видавничої групи Київської духовної академії. До цього випуску академічного видання увійшли зокрема найбільш цікаві з матеріалів, що були представлені на конференціях та наукових форумах протягом 2011 р.:

— Науково-практичній конференції «Духовна та світська освіта: історія взаємин — сучасність — перспективи», що проходила в Київських духовних школах 17–18 жовтня 2011 р.;

— Міжнародній конференції «Спадщина Сергія Булгакова в сучасному соціо-гуманітарному дискурсі» (12–14 травня 2011 р.);

— Міжнародній конференції «Православ’я — цивілізаційний стрижень слов’янського світу» (16 червня 2011 р.);

— Міжнародній науковій конференції «Феномен ісіхазму: богословський, філософський та історичний аспекти», що пройшла 28–29 жовтня 2011 р. в рамках IV Міжнародного форуму «Простір гуманітарної комунікації».

Детальніше...

Церковний спів

Церковний спів: Навчальний посібник для 2-го класу семінаріїПобачив світ новий навчальний посібник з церковного співу для вихованців духовних шкіл. Видання було підготовано до друку Видавничим відділом УПЦ. Упорядник підручника — викладач церковного співу КДАиС доцент Л. П. Дуніна.

В посібнику представлено ноти вибраних церковних піснеспівів річного богослужбового кола (недільні ірмоси восьми гласів, ірмоси та величання дванадесятим святам, загальні величання та величання вибраним святим). Обіходний розспів піснеспівів найзручніший для вивчення церковного співу а також для богослужбового вжитку в парафіяльних храмах, навіть при обмеженому складі хору.

Короткі пояснення перед святковими ірмосами сприяють кращому розумінню історії та змісту піснеспівів.

Призначено для вихованців духовних навчальних закладів, але буде корисним також регентам і півчим парафіяльних храмів та всім, хто цікавиться церковним співом.

Детальніше про книгу (посилання відкриється в новому вікні)


Сторінка 3 з 4
 

return_links(); ?>