Побачив світ «Православний катихізис» українською мовою

Православний катихізисДо 20-річчя Харківського Архієрейського Собору та 20-річного ювілею Предстоятельського служіння Блаженнішого митрополита Володимира побачив світ український переклад «Православного катихізису».

Книга, пропонована до уваги читачів, створена на основі одного з найвідоміших видань цього напрямку — катихізису святителя Філарета (Дроздова), митрополита Московського. Для багатьох поколінь православних християн «Катихізис» митрополита Філарета був училищем віри і благочестя, ця унікальна книга перевидавалася понад сто разів.

Дане видання катихізису має ряд особливостей. Видавничий відділ Української Православної Церкви адаптував текст дореволюційного видання до умов сучасного життя нашої Церкви. При цьому був максимально збережений дух оригінального видання і, наскільки це було можливо, стиль оригіналу.

Книга, без сумніву, буде корисною для всіх, хто прагне пізнати істини віри, більше дізнатися про віровчення Православної Церкви.

Детальніше про видання (відкриється в новому вікні).


Видано збірку матеріалів, присвячену Харківському Собору Єпископів 1992 р.

Українська Православна Церква на межі тисячолітьДо ювілею Харківського Собору Єпископів Української Православної Церкви та до 20-річчя Предстоятельського служіння Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Володимира Видавничим відділом УПЦ було видано збірку документів і матеріалів «Українська Православна Церква на межі тисячоліть».

До видання увійшли документи, що безпосередньо стосуються проведення Собору Єпископів 1992 р. у Харкові, а також матеріали міжнародної науково-практичної конференції «Українська Православна Церква на межі тисячоліть», що проходила в Києві 28 травня 2012 р. та була присвячена згаданим ювілеям.

Пропоноване видання є унікальним, оскільки багато документів, уміщених в ньому, публікуються вперше. Книга буде корисною всім, хто цікавиться історією Української Православної Церкви.

Детальніше про видання (відкриється в новому вікні).


Нові видання

1203_0001203_0001203_000У червні Видавничим відділом УПЦ було випущено такі видання:

«Новопоставленому пресвітеру» — ця книга є своєрідною пам’яткою для священнослужителів, вона нагадує про те, яке высоке служіння покладене на пастирів у Церкві.

Нотна збірка «Духовна музика» — зібрання творів сучасного церковного композитора, регента хору Київської духовної академії та семінарії ігумена Романа (Підлубняка). Більша частина творів написана для мішаного хору, також є піснеспіви для однорідного хорового складу.

Також разом з Київською духовною академією було підготовлено до друку 16-й номер богословської збірки «Труди Київської духовної академії».


Пасхальне послання



Блаженнішого Митрополита Київського
і всієї України Володимира
архіпастирям, пастирям, чернецтву
і всім вірним чадам Української Православної Церкви



«Нині спасіння світові — світові видимому і невидимому!
Христос повстав із мертвих, — повставайте з Ним і ви,
Христос у славі Своїй, — долучайтесь і ви.
Христос із гробу, — звільняйтеся від уз гріха!»

(Свт. Григорій Богослов, 45-те слово на Пасху)


Возлюблені у Господі архіпастирі, високошановані пастирі,
чесне у Христі чернецтво, боголюбиві миряни — брати і сестри!


Христос Воскрес!


Ще вчора ми розпиналися і погребалися разом із Христом, і серця наші були сповнені співчуття до Розіп’ятого. А сьогодні ми сповнені радості та тріумфу, бо повстав із мертвих наш Спаситель і Переможець пекла! До цього торжества ми прийшли через співчуття Страстям Господнім, бо «той, хто не став співпричасником у Страстях Христових через покаяння й послух і не зробився співучасником Його смерті, — за словами преподобного Симеона Нового Богослова, — не буде також співучасником у духовному воскресінні й не отримає Святого Духа».

Детальніше...

Нові книги

Новые книгиКаталог рекомендованої літератури поповнился двома виданнями.

Покровська Голосіївськая пустинь перевидала Біблію російською мовою (т.зв. Синодальний переклад).

Видавництво «Послушник» підготувало до друку та видало молитвослов із правилом до Святого Причастя. Одним із головних достоїнств видання є об’єднані канони, що читаються перед Причастям.


Сторінка 2 з 3
 

return_links(); ?>