До 400-ліття КДА буде видано серію книг


golovaschenkoУ рамках святкування ювілею Київських духовних шкіл, який відзначатиметься в 2015 р., Видавничий відділ Української Православної Церкви разом із Київською духовною академією починає випуск серії видань, присвячених цій події.

Першим виданням серії стане книга кандидата філософських наук, викладача Київської духовної академії та національного університету «Києво-Могилянська академія» Сергія Івановича Головащенка під назвою «Дослідження та викладання Біблії в Київській духовній академії XIX — початку XX ст.»

У цій праці автор реконструює київську традицію православно-академічного дослідження та викладання Біблії в XIX – початку XX ст. У книзі відображено її передумови, історичний контекст та історія виникнення, висвітлюється досвід педагогічної праці та науково-богословської творчості видатних представників Київської духовної академії. Частину документів, що розглядаються в монографії, вперше введено до наукового обігу.

Видання рекомендоване до друку Вченою радою КДА та Вченою радою НаУКМА та адресовано історикам, філософам, культурологам, релігієзнавцям, біблеїстам: дослідникам, викладачам, аспірантам та студентам, а також усім, хто цікавиться історією вітчизняної релігійної культури.

Планується, що книга побачить світ у другій половині жовтня 2012 р.return_links(); ?>